ONUS MUSIC


zespół muzyczny


Skład

Chcesz dowiedzieć się co może powstać poprzez połączenie trzech różnych osobowości i głosów?
Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu!

Nowe, energiczne aranżacje znanych utworów muzycznych poniosą do tańca każdego, nawet najbardziej wymagającego Gościa! Poprzez obsługę różnego typu imprez rozrywkowych i uroczystości weselnych udowadniamy, jak w prosty sposób połączyć przyjemne z pożytecznym. Wychodzimy z założenia, że mamy nie tylko grać dobrą muzykę, ale przede wszystkim bawić gości. Ponadto nasz bogaty, często aktualizowany repertuar, zapewnia swobodę wyboru w zakresie rodzaju muzyki, zabaw czy konkursów. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i elastyczność to cechy, które zawsze pomagają nam sprostać Waszym wyobrażeniom i oczekiwaniom – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

W tym momencie nie pozostaje nic innego jak powiedzieć ,,Witajcie w naszej bajce" - bajce zespołu Onus Music, który powstał po to aby stać się małą cząstką Waszej życiowej historii.

Oferta

Zespół muzyczny ONUS MUSIC oferuje:
oprawę muzyczną wydarzeń takich jak:
przyjęcia weselne i poprawiny
bale sylwestrowe
bale okolicznościowe
półmetki, studniówki
festyny, eventy
indywidualne podejście i dobór repertuaru
animacje, konkursy, zabawy integracyjne
bogaty repertuar w różnych językach
biesiada przy stołach – śpiewanie z gośćmi
profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne
profesjonalizm i rzetelność
Dysponujemy sprzętem estradowym oraz instrumentarium wyłącznie uznanych światowych marek: Allen&Heath, JBL, Sennheiser, Shure, Yamaha, Roland, Behringer, co gwarantuje słuchaczowi dźwięk o bardzo wysokiej jakości. Posiadamy również na wyposażeniu wystarczającą liczbę efektów świetlnych, aby nadać naszej oprawie muzycznej dodatkowej efektywności i odpowiedniego charakteru.

Najczęściej można nas spotkać w okolicach Warszawy, Otwocka, Siedlec - w obszarze województwa mazowieckiego. Jednakże własny transport pozwala nam dotrzeć w każde wskazane przez Państwa miejsce.

Galeria

Muzyka

Onus Music - Mój cygan
Onus Music - Dante
Onus Music - Skrzydlate ręce
Onus Music - Tylko w Twoich dłoniach

Video

Kontakt z nami

Kontakty

Napisz do nas wiadomość bądź skontaktuj się telefonicznie pod numerami:

+48 509 480 483
+48 609 009 779

Wiadomość

All rights reserved.
coding: krs